Členové
Dancers

Šárka Holečková

Giselle/ choreograf

Zakladatelka souboru, režisérka a představitelka hl. role Giselle - v roce 1997 vystudovala státní Taneční konzervatoř v Praze, obor klasický tanec. Po svých studiích na konzervatoři se věnovala samostatným, charitativním, baletním výstupům v různých sociálních zařízeních. Nejčastěji pořádala svá představení v domovech seniorů, ale i v zařízeních pro lidi s postižením nebo dětském domově. V těchto nebo podobných zařízeních působila také jako dobrovolnice. V roce 2015 - 2016 se věnovala pedagogické činnosti v oboru tanec na ZUŠ Kralovice v Horní Bříze. V roce 2015 dala dohromady skupinu lidí - amatérů, se kterými nastudovala a tančí balet Giselle především v různých domovech seniorů a trochu i v divadlech.


Jesús Antonio Sánchez Martín

Tanečník


 I wasn't that young when I started dancing, but I had dreamt about dance since I was a child. I've started dancing in Sevilla at "Escuela de Danza Sevilla" and then I´ve decided to stop with architecture at the university. After a couple of years I moved to Italy to another professional school to improve my classical technic.


Jevgenij Lisovik 

Tanečník


Člen baletu Státní opery a představitel role Alberta. Absolvoval Taneční konzervatoř v Kyjevě v roce 2002. V letech 2002 - 2008 působil v angažmá Státního divadla Košice. Od roku 2008 do dnes tančí ve Státní opeře Praha (ND). Tančil roli Hilariona v Giselle, dále do jeho repertoáru patří například balety Labutí jezero, Spící krasavice, Don Guijote, z oper je to například Madam Butterfly.

Pavla Horká

Tanečnice

Členka externího baletu Národního divadla.


Markéta Šimčáková

Tanečnice


Markéta působí jako externí tanečnice v Národním divadle a v Divadle Na Prádle, dříve také v divadle Goja a v Národním divadle v Brně. Je absolventkou TK Brno a účastnila se tanečních stáží v Itálii a v USA.


Anna Caruso Hayden

Tanečnice

She began her ballet training in the United States at age 4 with Community Ballet School (Huntsville, Alabama). She joined the Huntsville Ballet Company under the direction of Llyod Tyget, David Herriott, and Karen Gibb and performed lead roles in Swan Lake, Romeo and Juliet, La Bayadere, Paquita, and The Nutcracker. She then moved to Washington, DC where she performed Cinderella with the Kintz-Meijia Academy of Ballet. In 2005, Anna moved to Nashville, TN and joined the Vanderbilt Dance Theatre (VDT), under the direction of Tom Shoemaker and Jennifer McNamara. With VDT, Anna has performed Sleeping Beauty, Carmina Burana, Les Sylphides, Cinderella and numerous original works by Tom Shoemaker (Caravan, Just Let Go, Non Grata), Matthew Christenson, and Jennifer McNamara. Anna has been a guest artist for Rejoice School of Balletand Centennial Youth Ballet. For over 10 years Anna taught and choreographed for Rejoice School of Ballet and the Vanderbilt Dance Program. In 2019 Anna moved to Prague with her husband and four children. She is excited to take the stage again in this production of Giselle.


Barbora Treichelová

Tanečnice


Narodila jsem se v Českém Těšíně, ve třech letech jsem se přestěhovala do Prahy.

S baletem jsem začala od malička okolo šesti let, ale věnovala jsem se mu pouze krátkou dobu. Poté jsem vystřídala různé styly tance, ale skončila jsem opět u baletu, kterému jsem se od svých 10 let začala věnovat intenzivněji. Od té doby jsem baletu propadla a později jsem se rozhodla jít na konzervatoř.

V roce 2018 jsem absolvovala Pražskou taneční konzervatoř a střední odbornou školu. Od září 2018 jsem tančila v muzikálu Fantom opery v pražské Goja music hall. Zároveň ve stejnou dobu jsem začala s pedagogickou činností v baletní škole Cinderella v Praze, kde i v současné době vedu lekce baletu a moderního tance pro děti. Od července 2018 doposud tančím také ve folklórním souboru Studánka Praha.